Turniej Golfa

Verona Building, by umożliwić swoim klientom aktywne spędzanie wolnego czasu, urządziła plenerową imprezę na w Klubie Golfowym TOYA we Wrocławiu. Po aperitifie laicy przystąpili do nauki golfa, a wielbiciele tego sportu mieli okazję zmierzyć się w profesjonalnych zawodach. Odbył się również specjalny turniej golfa dla dzieci, a także konkurs strzelecki z broni palnej i z łuku. Nagrody otrzymali niemal wszyscy zawodnicy.

Verona Bulding to firma familijna – przyjazna, i uczciwa, a zarazem nowoczesna, aktywnie uczestnicząca w rynku, dla którego jest źródłem standardów. Być może dlatego, że jednym z naszych głównych celów jest troska o klienta. Dbamy nie tylko o to, by mieszkał w ekskluzywnych budynkach, lecz również umożliwiamy mu kreatywne spędzanie wolnego czasu.

Sport jest jednym z najważniejszych zjawisk dzisiejszej kultury, jednak zainteresowanie nim najczęściej przejawia się oglądaniem rozgrywek w telewizji. Większość Polaków to „kibice w kapciach”, nie zaś aktywni uczestnicy sportowych wydarzeń. Być może nie z braku chęci, lecz czasu, pieniędzy i okazji.

 W piękny, słoneczny październikowy dzień pracownicy Verona Building oraz klienci firmy z Krakowa i z Wrocławia mieli doskonałą okazję do integracji, wspólnej zabawy, grillowania i przeżywania sportowych emocji.