DNI OTWARTE Tarasów Verona
Z wizytą we własnym mieszkaniu

W słoneczny weekend, 21 i 22 czerwca br., przyszli mieszkańcy Tarsów Verona mogli, jeszcze przed ukończeniem budowy, obejrzeć swoje mieszkania podczas zorganizowanych przez inwestora – firmę Verona Building – Dni Otwartych. To nowość w grodzie Kraka. Zresztą Verona Building słynie z wprowadzania nad Wisłę rozwiązań rodem z dojrzałego rynku zachodnioeuropejskiego, na którym jej spółka-matka działa od 120 lat. A było co pokazywać!                                                                                                                            

 Tarasy Verona to nowoczesne, luksusowe budynki mieszkalne z niespotykanymi dotąd w Krakowie, i rzadkimi w Polsce, udogodnieniami do wyłącznego użytku mieszkańców, jak np. basen czy fitness. Dwa strzeliste apartamentowce zbudowano przy ul. Armii Krajowej. Oba mają 13 pięter i 48 metrów wysokości. Obecnie inwestycja jest na etapie kończenia, a do sprzedania pozostało jedynie 8 ekskluzywnych, dwupoziomowych penthous’ów. Efekt będzie można podziwiać już jesienią tego roku, kiedy inwestor dopnie całość na ostatni guzik. Wówczas naszym oczom ukażą się nowoczesne, przeszklone apartamentowce, które wzbogacą nieliczną jak na razie w mieście grupę mieszkalnych wieżowców. 

Podczas Dni Otwartych przyszli mieszkańcy Tarasów mogli obejrzeć swoje wymarzone gniazdka. Mogli z loggi i balkonów rzucić okiem na pobliskie Błonia, z wyższych pięter – na Kopiec Kościuszki, a z najwyższych – podziwiać imponującą panoramę skąpanego w czerwcowym słońcu Krakowa. Pełni wrażeń spotkali się na urządzonym przez inwestora grillu, podczas którego mieli okazję wymienić między sobą uwagi. Oczywiście pracownicy Verony Bulidng przez cały czas pozostawali do ich dyspozycji i w każdej chwili służyli informacją i pomocą. Verona Building szczególną wagę przykłada bowiem do obsługi klienta. Może on liczyć na stały i bezpośredni kontakt z deweloperem od pierwszego kontaktu handlowego nie tylko do momentu odbioru mieszkania, ale i później - na etapie użytkowania budynku. Klient może uczestniczyć w kształtowaniu przestrzeni swego przyszłego mieszkania, monitorować przebieg prac budowlanych nie tylko podczas Dni Otwartych. Oprócz tego otrzymuje on porządnie skonstruowaną i jednoznaczną umowę przedwstępną oraz "instrukcję obsługi i utrzymania mieszkania". Klient może spać spokojnie, bowiem dzięki kompleksowej, starannie przygotowanej fazie projektowej, do której spółka przykłada dużą wagę, budynki są realizowane z odpowiednim, pozbawionym niepewności, podejściem organizacyjnym. Aby uniknąć uchybień Valdadige Construzioni, spółka-matka Verony Building, przyjęła "Kodeks etyczny", a zatem sformalizowała i upubliczniła stosowane procedury. Od 2000 r. firma posiada również certyfikat jakości UNI-EN ISO 9001, musi więc stale weryfikować i ulepszać swoje działania. Dzięki temu klienci odbierają mieszkania w terminie i dopracowane do ostatniego szczegółu. Wystarczy spojrzeć na Tarasy Verony – są to świetnie zlokalizowane apartamentowce, wyróżniające się wysokim standardem wykonania budynków oraz oryginalną, nowoczesną architekturą, a niebawem również atrakcyjnym zagospodarowaniem przestrzeni wokół nich.