Corte Verona - Wrocław
Corte Verona - Wrocław
CORTE VERONA to kompleks mieszkalno-usługowy, doskonale wpisujący się w charakter okolicy. Ten nowoczesny obiekt został zaprojektowany przez Biuro Projektów Piotr Lewicki   i Kazimierz Łatak z Krakowa. Bardzo korzystna lokalizacja przy ulicy Grabiszyńskiej (blisko centrum, w sąsiedztwie Parku Grabiszyńskiego) sprawia, że to zielone i przyjazne miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane z całym Wrocławiem.

Architektura

CORTE VERONA to kompleks składający się 385 mieszkań, 30 lokali usługowych i samodzielnego pięciopiętrowego biurowca. Do dyspozycji mieszkańców oddano podziemny garaż na blisko 500 miejsc postojowych. Metraż mieszkań waha się w granicach od 36 m2 do 109 m2. Każdy z lokali posiada przynajmniej jeden przestronny i wykończony taras, a także łącze światłowodowe. Elegancja i nowoczesny charakter budynku - elewacja pokryta klinkierem, głębokie loggie, duże przeszklenia okien i balustrad - w połączeniu z doskonałą jakością wykonania, wyróżniają CORTE VERONA na tle innych inwestycji mieszkaniowych Wrocławia. Wewnętrzny, starannie zagospodarowany i urządzony zielony ogród o powierzchni blisko 3500 m2 znacząco wpływa na prestiż obiektu.

 

Bezpieczeństwo

System monitoringu i całodobowa recepcja strzegą bezpieczeństwa mieszkańców. Uporządkowana przestrzeń wokół budynku, duże wspólne przestrzenie, przestronny podziemny garaż, cichobieżne windy, videodomofony i łącza światłowodowe - wszystko to wpływa na bezpieczeństwo i komfort mieszkania w CORTE VERONA.