Tarasy Verona
Tarasy Verona
Kraków to jedno z najstarszych i najpiękniejszych polskich miast, w którym współczesność na każdym kroku splata się z historią. Dawna stolica państwa i siedziba władców tętni życiem, jest prężnym ośrodkiem miejskim, centrum handlowym regionu, ośrodkiem uniwersyteckim, kulturalnym i turystycznym. Kraków to dziś najmodniejsze miasto w Polsce, chętnie odwiedzane przez turystów z całego świata, dostrzeżone również przez biznes. Pojawia się tu coraz więcej krajowych i zagranicznych inwestorów, powstają nowe firmy, rozwija się budownictwo, kultura i nauka. Kraków to miasto z ogromnym potencjałem, który nieustannie wzbogaca i rozwija.

Nieopodal krakowskich Błoń, w pobliżu centrum miasta przy ul. Armii Krajowej powstają dwa nowoczesne, luksusowe budynki mieszkalne – Tarasy Verony. O lokalizacji można powiedzieć wyłącznie – doskonała. Do słynnego krakowskiego Rynku dojazd komunikacją miejską bądź samochodem zajmie zaledwie kilka minut. Niewiele więcej czasu trzeba, by dostać się na obwodnicę miasta. Natomiast okolica jest urzekająca – rozległe tereny zielone oraz wspaniałe widoki. Wymarzone miejsce do zamieszkania.

 

Tarasy Verony to dwa kilkunastopiętrowe reprezentacyjne budynki, zbudowane według najwyższych standardów architektury mieszkaniowej zarówno pod względem walorów przestrzenno-estetycznych, jak i programowo-funkcjonalnych. Inwestycja łączy bowiem wysoką jakość budynków z atrakcyjnym zagospodarowaniem przestrzeni wokół nich.

Atrakcyjność apartamentów podnoszą duże przeszklenia oraz rozległe tarasy z niepowtarzalnym widokiem na Wawel i Kopiec Kościuszki. Natomiast z najwyższych kondygnacji, gdzie znajdują się ekskluzywne dwupoziomowe mieszkania można podziwiać panoramę całego Krakowa. Tarasy, balkony i przeszklenia nadają budynkom lekkości, a zarazem pozwalają wykorzystać walory lokalizacji.

Nowoczesna architektura, przestronne i dobrze rozplanowane funkcjonalnie mieszkania z pewnością spełnią wymagania ich mieszkańców. Wytworna prostota, harmonia oraz dbałość o najdrobniejszy detal to gwarancja elegancji i luksusu. Budynki zostaną wzniesione z najlepszej klasy materiałów budowlanych i wykończeniowych. Okna, drzwi balkonowe i przeszklenia mają progi, ościeża i parapety z oszlifowanego kamienia. Elektrycznie otwierane drewniane bramy wejściowe na parterze są wyposażone w nietłukące szyby. Izolacja podłóg ograniczy straty ciepła i zapewni doskonałą ochronę akustyczną. Schody wewnątrz mieszkań wykonane z mahoniowego drewna. W każdym mieszkaniu znajduje się podłączenie telewizyjne i satelitarne.

Z równą starannością i precyzją zostały wykończone części wspólne. Podziemne parkingi z podgrzewaną rampą oraz otwieraną radialnie bramą, a także bezszelestne windy to gwarancja pełnego komfortu. Posadzka w hallu wykonana z kamienia, ściany pokryte drewnem i kamieniem, pojawią się na nich eleganckie lustra i stylowe reprodukcje, a także dyskretne oświetlenie wykonane w podwieszanym suficie.

Tarasy Verony to mieszkania przeznaczone dla osób stawiających na jakość i nowoczesność, a zarazem ceniących luksus i wygodę.

TARASY VERONA zlokalizowane będą przy ul. Armii Krajowej w bardzo korzystnym położeniu względem ścisłego cenrtrum, obwodnicy i lotniska.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców teren Tarasów Verony został otoczony reprezentacyjnym ogrodzeniem. Wejścia na posesję będzie pilnował pracownik firmy ochroniarskiej, a dodatkowo zostanie zamontowany system monitoringu. Przy każdym wejściu do budynku, przy wejściach do garaży oraz wewnątrz garaży podziemnych będą umieszczone kamery rejestrujące obraz 24 h na dobę.
Wszystkie mieszkania są przygotowane do zamontowania instalacji alarmowej reagującej na obecność ludzi oraz wyposażone w videdomofony.
Dzięki niezawodnemu systemowi monitoringu oraz skutecznej ochronie mieszkańcy będą mogli czuć się w pełni bezpiecznie.
Doskonała lokalizacja Tarsów Verona sprawia, że mieszkańcy mogą w pełni korzystać z uroków miasta. Na spacer można wybrać się wzdłuż Błoń, albo do Rynku, gdzie ogniskują się atrakcje turystyczne, kulturalne i rozrywkowe Krakowa. Łatwy jest również dojazd do centrów hadlowych, usługowych i rozrywkowych, a także na krakowskie uczelnie. Spokojna okolica, a jednocześnie bliskość centrum i głównych węzłów komunikacyjnych to niewątpliwe atuty Tarasów, które pozwalają uznać przewagę tego miejsca nad innymi lokalizacjami w Krakowie.

Mieszkańcy będą mogli również wypocząć w przygotowanym wyłącznie dla nich na parterze budynku B Centrum Fitness. Znajdzie się tam siłownia, sauna, jacuzzi oraz wiele urządzeń sportowych, jak np. stacjonarne rowery, bieżnie, spinning. Dodatkowo w budynku B będzie można popływać w znajdującym się tam basenie. Przyjazną atmosferę osiedla zapewni staranne urządzenie terenów zielonych oraz zachęcające do spacerów granitowe chodniki.

Każdy, kto docenia niepowtarzalny klimat Krakowa, lubi być blisko centrum wydarzeń, a zarazem ceni spokój i intymność w Tarasach Verona znajdzie idealne miejsce do zamieszkania.