Wkrótce wprowadzą się pierwsi mieszkańcy Perla Verona.
Wkrótce wprowadzą się pierwsi mieszkańcy Perla Verona.
Perla Verona otrzymała pozwolenie na użytkowanie budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym jednopoziomowym. Decyzja od Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Krakowie wpłynęła 15 lipca.

Inwestycja Perla Verona ma doskonałą lokalizację. Jest położona niedaleko Zamku Królewskiego na Wawelu, Bulwar Wiślanych, Parku Dębnickiego oraz Krakowskich Błoń – te nazwy mówią same za siebie. O wyjątkowości tej inwestycji świadczy jeszcze to, że mimo że, że ten kameralny budynek znajduję się w kulturowo-historycznym sercu miasta, jest to przytulny kącik spokoju. Z górnych pięter budynku doskonale widać Wawel i Wisłę.

Już niedługo 91 mieszkań będzie oddane do dyspozycji naszych klientów. Perla Verona spełni oczekiwania zarówno singli, jak i rodzin, ponieważ wybór metraży mieszkań jest bardzo szeroki: 34-112 m². Podczas budowy zostały wykorzystane najnowoczesniejsze materiały. Całodobowa ochrona budynku zapewni bezpieczeństwo i prywatność.

Warto też wspomnieć o łatwym dostępie do rekreacji w tej okolicy. Jogging na Błoniach, rodzinna przejażdżka rowerami wzdłuż Wisły, spacer u stóp Wzgórza Wawelskiego – czy może być lepsze rozwiązanie dla osoby, która chce mieszkać w centrum miasta?