Concerto Verona - Wrocław
 
 

 

Concerto Verona stanowi kompleks luksusowych apartamentów położonych w willowej dzielnicy Zalesie w Śródmieściu Wrocławia. Dzielnica Zalesie jest częścią tzw. Wielkiej Wyspy, wyspy w centrum miasta, utworzonej przez Odrę i sztuczne kanały.  W związku z tym, że jest to prestiżowa i ekskluzywna dzielnica, mieszka tu wiele postaci ze świata kultury i polityki.

 

 

Kompleks mieszkaniowy składa się z sześciu luksusowych budynków o nowoczesnej architekturze i bardzo oryginalnej stylistyce.
Duże i liczne przeszklenia, loggie oraz tarasy sprawiają, że budynek zyskuje smukłość i lekkość; także wnętrzna są wykończone z dbałością o każdy szczegół. Uzupełnieniem inwestycji jest wygodny parking podziemny. 

 

Kompleks składa się z 30 apartamentów o powierzchni od 100 do 150 metrów kwadratowych.
Wysoka jakość oraz jedyna w swoim rodzaju stylistyka Concerto Verona widoczne są w każdym detalu konstrukcyjnym oraz w użyciu najlepszych materiałów: marmur, drewno, szkło. Każde mieszkanie wyposażone jest w dostęp do Internetu oraz izolację akustyczną, termiczną i elektryczną.
Kompleks posiada cichobieżne windy, garaż podziemny z podgrzewaną rampą i furtkę z zamkiem sterowanym sygnałem radiowym.

 

Concerto Verona jest enklawą spokoju w sercu Wrocławia, miejscem idealnym dla tych, którzy cenią jakość, nowoczesność, spokój i komfort.
Dzielnica, w której się znajduje jest jedną z najładniejszych i najbardziej ekskluzywnych we Wrocławiu.
W pobliżu znaleźć można wszelkie atrakcje kulturalne: Park Szczytnicki z Ogrodem Japońskim – jedyny taki w całej Europie, centrum wystawowe i targowe, stadion olimpijski oraz zoo.

 

Nieruchomość jest ogrodzona, chroniona i monitorowana 24 godziny na dobę. Wejście do kompleksu to eleganckie dwuskrzydłowe pancerne drzwi z afrykańskiego orzecha, wyposażone w elektryczne zamki.
Każdy budynek posiada bezpieczne szyby, czujniki alarmowe reagujące na każdy niepożądany ruch w domu oraz wideodomofony. Dopełnieniem kwestii bezpieczeństwa są drzwi przeciwpożarowe na korytarzach i w piwnicach.