Corte Verona - Wrocław
 
 

 

Kompleks mieszkaniowy i handlowy Corte Verona położony jest  w dzielnicy Grabiszyn. Bliskie sąsiedztwo centrum miasta daje możliwość uczestnictwa w bogatym życiu kulturalnym i towarzyskim, a znaczna ilość zieleni sprawia, że dzielnica ta jest miejscem przyjemnym, w którym miło jest spędzać wolny czas.

 

 

Corte Verona jest obiektem zaprojektowanym przez krakowskie biuro projektowe Piotr Lewicki i Kazimierz Łatak, które zadbało w szczególności o harmonijne wpisanie budynku w istniejącą tkankę miejską. Projekt jest elegancki i nowoczesny, charakteryzuje się licznymi loggiami i przeszkleniami, przestrzennymi tarasami oraz ogrodem urządzonym w wewnętrznym dziedzińcu. Całość dopełnia obszerny parking podziemny.

 
 

Obiekt składa się z 385 mieszkań, 30 lokali oraz osobnego pięciopiętrowego budynku przeznaczonego na biura. Powierzchnia mieszkań wynosi od 36 do 109 metrów kwadratowych. Przestrzenne tarasy w każdym mieszkaniu, wykończenia wysokiej jakości, okablowanie kablami światłowodowymi, cichobieżne windy oraz obszerne części wspólne dodają kompleksowi elegancji i prestiżu.
Na wewnętrznym dziedzińcu urządzony został ogród o powierzchni około 3.500 metrów kwadratowych. Podziemny parking liczy około 500 miejsc postojowych.

 

Corte Verona zlokalizowane jest przy ulicy Grabiszyńskiej, jednej z głównych arterii miasta prowadzących do centrum, a w drugą stronę na obwodnicę i inne drogi krajowe. Wygodna lokalizacja pozwala także na piesze spacery do pobliskiego Parku Grabiszyńskiego oraz do centrum miasta.

 

Budynek jest monitorowany i chroniony 24 godziny na dobę, dzięki stałej obecności na recepcji ochroniarza oraz instalacji wideodomofonu w każdym mieszkaniu.