Tarasy Verona - Kraków
 
 

 

Kompleks Tarasy Verona zlokalizowany jest w dzielnicy Zwierzyniec, przy ulicy Armii Krajowej. W okolicy położonej niedaleko starego miasta znajdują się liczne parki i tereny zielone.

 

 

Inwestycję stanowią dwa trzynastopiętrowe budynki wzniesione zgodnie z najwyższymi standardami architektury mieszkaniowej, tak w kwestii walorów przestrzennych i estetycznych, jak i funkcjonalnych.
Nowoczesna architektura i przemyślane rozplanowanie rozkładu mieszkań są gwarancją elegancji i luksusu.
W projekcie położono szczególny nacisk na tarasy, balkony i przeszklenia, nadające budynkowi lekkości i jednocześnie zapewniające wspaniały widok na Wawel i Kopiec Kościuszki. Z penthousów można natomiast podziwiać panoramę całego miasta.
Projekt obejmuje również garaż podziemny, wspólne tereny zielone oraz prywatny fitness klub z basenem. 

 

Budynki zostały wybudowane i wykończone z użyciem materiałów wysokiej jakości, począwszy od glifów i parapetów z oszlifowanego kamienia, a skończywszy na klatach schodowych wykładanych mahoniowym drewnem.
W mieszkaniach wykonano izolację akustyczną i termiczną podłóg oraz podłączenie telewizji satelitarnej.
Podziemny parking wyposażony jest w podgrzewaną rampę oraz bramę otwieraną sygnałem radiowym; w budynku zamontowane są cichobieżne windy.
Tarasy Verona są inwestycją skierowaną do klientów ceniących jakość i nowoczesność, kochających luksus, komfort i prywatność.

 

Położenie Tarasów Verona gwarantuje mieszkańcom maksymalną mobilność: ulica Armii Krajowej zapewnia łatwy dojazd do centrum, obwodnicy, lotniska oraz galerii handlowych.
Pieszo można stąd dojść spacerem do zielonych terenów rekreacyjnych oraz do Rynku – centrum kulturalnego Krakowa.

 

Bezpieczeństwo mieszkańców jest priorytetem w inwestycji Tarasy Verona: budynek otoczony jest solidnym murem, wejście jest monitorowane przez pracownika ochrony oraz system monitoringu z funkcją nagrywania, a drzwi wejściowe wyposażone są w szkło antywłamaniowe.
Wszystkie mieszkania są przygotowane do montażu systemu alarmowego oraz wyposażone w wideodomofony.