Rondo Verona - Wrocław
 
 

 

Rondo Verona położone jest w sercu Wrocławia, przy placu Powstańców Śląskich. Plac znajduje się na głównej osi miasta i otoczony jest licznymi terenami zielonymi.
Kompleks został wybudowany w miejscu historycznego budynku zniszczonego podczas II Wojny Światowej. W nawiązaniu do tej spuścizny Rondo Verona ma monumentalny charakter i doskonale harmonizuje z istniejącą tkanką miejską.

 

 

Projekt architektoniczny kładzie nacisk na kryteria kompozycyjne, nawiązując do przestrzeni i obiektów sąsiadujących.
Monumentalny w formie, wysoki zaledwie na kilka pięter budynek, odwołuje się do klasycznych linii najelegantszych budynków.
Nowoczesna architektura i funkcjonalne rozplanowanie mieszkań, elegancja i bardzo wysoki standard wykończeń sprawiają, że Rondo Verona jest kompleksem o unikalnym charakterze.
W budynku na parterze zlokalizowane są sklepy, na pierwszym piętrze biura, poza tym znajdujące się tam wygodny parking i fitness klub na kondygnacji podziemnej. 

 

Rondo Verona jest nowoczesnym kompleksem luksusowych mieszkań zrealizowanych pod klucz z użyciem materiałów najwyższej jakości: wykończenia z marmuru i trawertynu, podłogi z egzotycznego iroko, klatki schodowe wykładane marmurem dekorowane rzeźbami.
Wybór metraży mieszkań jest bardzo szeroki, od 25,80 do 100 metrów kwadratowych, można także łączyć mieszkania, dowolnie aranżując ich wnętrza.
Rozwiązaniem szczególnie ekskluzywnym są luksusowe dwupoziomowe mieszkania, porównywalne do willi, z których rozciąga się wspaniały widok na miasto i park.

 

Rondo Verona jest świetnie zlokalizowane, blisko stąd do centrum oraz do okolicznych terenów zielonych, łatwo dostać się w każde miejsce w mieście i poza miastem, tak komunikacją miejską, jak i samochodem.

 

W celu zagwarantowania bezpieczeństwa mieszkańcom, budynek Rondo Verona jest ogrodzony, pilnowany przez pracowników ochrony, zamontowano w nim monitoring, a kamery przy każdym wejściu stale nagrywają obraz.
Wszystkie mieszkania są wyposażone w antywłamaniowe drzwi i wideodomofony.