Villa Verona - Kraków
 
 

 

Villa Verona znajduje się w Krakowie przy ulicy Bronowickiej. Bronowice są dzielnicą wyjątkową nie tylko dzięki licznym terenom zielonym, ale także dzięki znaczeniu historycznemu w czasach Kazimierza Wielkiego (XIV wiek).

Nie zapominajmy też, że to w Bronowicach właśnie S. Wyspiański umieścił akcję „Wesela”.

 

 

Inwestycja jest luksusowym kompleksem złożonym z czterech budynków mieszkalnych z lokalami handlowymi i usługowymi.
Budynki Villa Verona doskonale wpisują się w tkankę miejską i fascynują nowoczesną architekturą. Zastosowane rozwiązania architektoniczne stawiają na nasłonecznienie dzięki zastosowaniu licznych przeszkleń i balkonów.
Uzupełnieniem projektu jest podziemny parking oraz plac zabaw zlokalizowany na placyku. Sklepy znajdujące się w kompleksie ułatwiają codzienne zakupy, zieleń i ławeczki pozwalają zrelaksować się koło domu, a rozmieszczenie budynków daje poczucie wolności i prywatności jednocześnie.

 
 

Mieszkania wykończone pod klucz charakteryzują się wyrafinowaną elegancją. Szczególny nacisk położono na detale: dębowy parkiet, włoska terakota w łazienkach, drewniana stolarka i granitowe parapety.

Dzięki temu, że konstrukcja budynku nie opiera się na ścianach nośnych, można swobodnie aranżować wnętrza zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Wykończenie części wspólnych jest luksusowe, a parking podziemny wyposażony w podgrzewaną rampę.

 

Z kompleksu można w kilka minut dojechać do centrum, tak samochodem jak i komunikacją miejską. Bliskość głównych węzłów komunikacyjnych pozwala łatwo dotrzeć w każdy punkt miasta i w pełni cieszyć się możliwościami, jakie daje Kraków.
Spokojna okolica, pełna terenów zielonych i parków sprzyja aktywnemu wypoczynkowi.

 

Villa Verona jest chroniona i monitorowana 24 godziny na dobę.
Przy każdym wejściu do budynku i do garażu zamontowane są kamery, z których obraz przekazywany jest do ochrony budynku.
Wszystkie mieszkania są przygotowane do montażu systemu alarmu antywłamaniowego.